dosis de ivermectina para la sarna €5.31

FACTUM Natural Genius

Forestile

Opis

Ekskluzywny parkiet FACTUM drewniana materia między snem a duchowością.

 

„Geometryczny element czworokąta, który interpretuje ducha naszych czasów w materialnej powierzchni. Staje się plastycznym narzędziem w rękach projektanta, przed którym otwiera się droga do wolności tworzenia, formalnego i chromatycznego „unicum”. Proces myślowy, który wychodzi naprzeciw produkcji przemysłowej, przywracając historyczną matrycę rzemieślniczą, która nigdy nie zostanie utracona” – Dante o. Benini.

Zaskakująca i bezprecedensowa podłoga, zaprojektowana, by wspinać się po ścianie i stać się boazerią, a jednocześnie w pełni świadoma tego, gdzie się zatrzymać.

Ekskluzywny parkiet FACTUM składa się z trzech elementów tworzących podstawę. Każdy element można interpretować w różnych wariantach kolorystycznych i rotacyjnych, jak również w elemencie kwadratowym, który można dowolnie obracać. Z kolei całe podstawy można układać względem siebie tworząc wzory o nieskończonych kompozycjach i rytmach, które stają się powierzchnią zawsze inną. Elegancką i niebanalną z silnym efektem wizualnym.

Premiera MILANO DESIGN WEEK 2022 !

 

Ekskluzywny parkiet FACTUM jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom:

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy architektów  Dante o. Benini i Luca Gonzo by wspólnie stworzyć ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do jego indywidualnego stylu. Podnosząc szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

FAKTUM – DREWNIANY PARKIET MIĘDZY SNEM A DUCHOWOŚCIĄ   >>> Przeczytaj historię

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

  • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie.   Dowiedz się więcej
  • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.  Sprawdź nasze
  • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
  • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.   Przeczytaj o tym na naszym Blogu
  • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
  • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
  • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
  • Trwały kolor i miła w dotyku powierzchnia.
  • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
  • Objęty wieloletnią gwarancją.

 

DANTE O. BENINI

jest mediolańczykiem urodzonym w 1947 roku. Od kilku dziesięcioleci stanowiącym złożony punkt odniesienia dla estetyki trudnej do skatalogowania, ale z pewnością oddziałującej na zbiorową wyobraźnię.

Jest on nie tylko jednym z najlepszych żyjących architektów (jak twierdzili i nadal twierdzą między innymi Bruno Zevi i Cesare De Seta), ale być może tym, który ma najwięcej do powiedzenia i najwięcej do nauczenia przyszłych, a także obecnych pokoleń.

Dante Oscar Benini był uczniem Carlo Scarpy w Wenecji, Franki O. Ghery’ego w Kalifornii i Oskara Niemeyera. Rio de Janeiro. Realizował projekty na całym świecie we współpracy z największymi mistrzami architektury Richardem Meierem, grupą Arup i Danielem Libeskindem i setką innych.
Hotele, jachty, elektrownie, siedziby firm, centra handlowe, rezydencje wszelkiego typu i wielkości (od penthouse’u słynnego projektanta mody po mieszkania socjalne w Moskwie), a potem meble i projekty wnętrz.

Wraz Luca Gonzo prowadzi pracownie w Rio de Janeiro, Stambule, Nowym Jorku, Londynie czy Wiedniu.

Prawdziwy mistrz znaków, materiałów, kolorów, technik, nieprzewidywalnych i niepowtarzalnych form. W swojej pracy przywraca on architekturze jej symboliczną rolę, jako opisowej syntezy czasu, w którym miała ona szczęście się narodzić i istnieć.

 

LUCA GONZO

Urodzony w 1969 roku, ukończył studia architektoniczne w 1996 roku z najwyższymi ocenami i wyróżnieniem za pracę dyplomową. Wpisany do rejestru architektów w Mediolanie w 1998 roku.

Pierwsze doświadczenia zdobywał w małych firmach architektonicznych w prowincji Mediolan. Po okresie stażu, w 1997 roku rozpoczął współpracę z Dante O. Benini & Partners Architects przy różnych projektach, w tym studium wykonalności dla Talamo Lodge, Ubi Maior Club, projektu kompleksu mieszkalnego w Mediolanie oraz biur Lauda Air w Malpensa.

W 1999 roku był architektem odpowiedzialnym za projekt nowej siedziby firmy, Lorenzon Techmec System oraz projekt wnętrz 25-metrowego M/Y San Lorenzo.

W 2000 roku został mianowany Dyrektorem Projektu, prowadząc w fazie koncepcyjnej projekt nowej siedziby Torno Internazionale SpA. w Mediolanie, kompletny projekt i renowację 51-metrowego jachtu, układ nowego Studio DOBP w Mediolanie, projekt nowego Mostu Aleksandryjskiego (kierownik projektu Richard Meier) oraz konkurs na nową siedzibę Grupy Richemont.

Od 2001 roku pracuje również jako kierownik ds. rozwoju informatycznego biura. Jest odpowiedzialny za prezentację graficzną i multimedialną wszystkich projektów.

W 2002 roku został Partnerem (najmłodszym w firmie) i był głównym architektem większości najważniejszych projektów firmy.

Obecnie jest Starszym Partnerem i Dyrektorem Zarządzającym nadzorującym wszystkie główne projekty Pracowni oraz wiodącym architektem największych i najbardziej znanych projektów Pracowni na świecie, takich jak: Nowy Targ w Moskwie, Novgorod Globe town masterplan, Third millenium square Pisa, Vodafone Village Milan, Abdi Ibrahim Great Masterplan, Istanbul, Lamborghini Centro Milano oraz nowej siedziby LSEGH- Borsa Italiana na Piazza Affari w Mediolanie.

Ogromna liczba jego artykułów i wywiadów pojawiła się w głównych magazynach architektonicznych i krajowej telewizji. Bardzo często zapraszany jest jako przedstawiciel firmy, do prowadzenia ważnych konferencji w dziedzinie Architektury.

W maju 2010 roku, w edycji “Young Blood 2009”, został wymieniony wśród 200 młodych włoskich wschodzących talentów.

 

 

Poznaj całą kolekcję NATURAL GENIUS od Listone Giordano    >>> KATALOG

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier matowy

Struktura

Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Szarości, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Grubość

13mm

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

600x600mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia