puedo comprar ivermectina en España €52.100

Parkiet drewniany Undici 11/01 laserowo grawerowane wzory

Forestile

Podobne

Parkiet drewniany Undici 11/01 laserowo grawerowane wzory

Parkiet drewniany Undici – linia 11/01 by Inkiostro Bianco

Parkiet drewniany Undici laserowe grawerowane wzory koronkowe, ludowe i geometryczne. Dąb francuski.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Parkiet drewniany Undici 11/01 laserowo grawerowane wzory –  to nowa koncepcja podłóg gdzie zupełną nowością są laserowe wprowadzanie wzoru na parkiet.

Projektanci proponują wzory geometryczne, motywy naturalne czy wręcz ludowe wzory. Misternie wykonane wzory jak koronki które zmieniają elementy drewniane w dzieła sztuki. Zastosowanie takiej powierzchni jest dowolne, tradycyjna podłoga i Parkiet drewniany Undici 11/01 laserowo grawerowane wzory mogą ozdobić również ściany czy być innym elementem wystroju wnętrza.

Undici / Eleven linia 11/01 designed by Inkiostro Bianco. Tekstura, geometria i dekoracje splatają się w drewnie, łącząc się ze sobą, zmieniając i znikając. Linie przepływają i przeplatają się, tworząc nowe połączenia między materiałem a dekoracją. Dekoracja łączy się ze zmarszczkami, odcieniem koloru i liniami czasu drewna, tworząc niesamowitą współpracę dwóch projektantów: Nature i Inkiostro Bianco.

Kolekcja Undici składa się z trzech linii podpisanych przez projektantów i architektów. W każdej kolekcji znajduje się jedenaście (Undici) wzorów : dziesięć tekstur i jedna podstawa. Surowiec jest dostarczany przez Listone Giordano, a dekoracją grawerowaną laserowo zajmuje się Inkiostro Bianco. Twórcze spotkanie tych dwóch włoskich marek premium dało początek “Eleven”, eksperymentalnej kolekcji, w której podłoga z drewna, najlepszy naturalny materiał, jest grawerowana techniką laserową opracowaną przez firmę z Sassuolo.

Grawerowanie, niezmywalne bruzdy wchodzące w powierzchnię, w celu wydobycia nowej esencji. Drewno staje się reliefem podłogowym, który czerpie swoją siłę z kunsztu i dbałości o szczegóły, znak firmowy firmy z Umbrii. Decorum przenosi się ze ściany i spoczywa na poziomej powierzchni dzięki procesowi, który na nowo definiuje wystrój łączący sztukę i design z wykorzystaniem najlepszego dębu francuskiego.

Innowacyjna kolekcja parkietu grawerowanego laserowo pochodzi ze współpracy Inkiostro Bianco i Listone Giordano. Niezbędne grawerunki i rowki wchodzą do materiału, aby wydobyć z niego nowego ducha. Z grawerowanej dekoracji wyłania się nowa sugestywna moc: tak naturalna jak drewno i tak głęboka, jak wyrzeźbiona ręcznie rzeźba.

Naturalne odcienie drewna z delikatnym usłojeniem i rysunkiem, niewielkie zróżnicowanie kolorystyczne przedstawiające ponadczasowy styl. Wyjątkowa tonacja podłogi idealnie stworzona do wnętrz klasycznych lub nowoczesnych.

Na całym świecie Listone Giordano jest synonimem doskonałości w tworzeniu wysokiej jakości podłóg drewnianych. Przez wiele lat marka pracowała na uznanie dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i pasji do drewna ludzi, którzy chcą tylko jednego: poszukiwania doskonałości. Kolekcja Classica uosabia te wartości wyróżniając markę Listone Giordano.

Niepowtarzalny efekt tej kolekcji jest wynikiem umiejętnego doboru surowców, dogłębnej wiedzy o drewnie dzięki wykwalifikowanym pracownikom, którzy są w stanie zidentyfikować najbardziej autentyczne cechy tego materiału.

Kolekcja  Undici wyróżnia się unikalnymi wzorami wykończeń i  możliwością skonfigurowania indywidualnych wzorów. Podłogi Undici są po prostu doskonałym produktem dla twojego wnętrza.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier Invisible Touch

Struktura

Gładka, grawerowana, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Szarości, Odcienie brązu, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/140/1200-2100mm, 12,5/55/1200-1500-1800mm, 12,5/55/590mm

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
  • 1
  • 11
  • 5

Wzory ułożenia