ivermectin comprar en línea españa €128.49

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Siena Atelier filo di lama

Forestile

Podobne

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Siena Atelier filo di lama

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Siena z kolekcji Atelier Filo Di Lama Wyczuwalna ponadczasowa powierzchnia Filo di lama, to tradycyjna technika przetartego drewna, która dodaje niepowtarzalnego efektu trójwymiarowości, uwydatniając rysunek drewna i naturalne niedoskonałości. Każda deska drewniana jest umiejętnie obrabiana, a następnie wykańczana olejem, które schną naturalnie i oddają  różne odcienie koloru drewna. Parkiet na ogrzewanie podłogowe.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Siena Atelier Heritage spina filo di lama z wyczuwalną ponadczasową powierzchnią. Filo di lama to tradycyjna technika przetartego drewna, która dodaje niepowtarzalnego efektu trójwymiarowości, uwydatniając rysunek drewna i naturalne niedoskonałości. Każda deska drewniana jest umiejętnie obrabiana. Następnie wykańczana olejem, które schną naturalnie i oddają różne odcienie koloru drewna.

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Siena to prawdziwe “klasyczny” wzór tworzący atmosferę przeszłości. Wykonana w technice filo di lama, jeszcze silnej tworzy efekt nowoczesnego wzornictwa. Odpowiedni do wpisania w projekty, które czerpią inspirację z różnych stylów również poza granicami stylu klasycznego.

Zamówienie tego produktu może być zrealizowane w jodełce francuskiej, jodełce węgierskiej, parkiecie klasycznym i desce podłogowej.

Parkiet polecany na ogrzewanie podłogowe.

Drewno to wyjątkowy materiał zaprojektowany przez naturę, a po mistrzowsku ukształtowany przez czas. A “arcydzieło” dziedzictwa każdego, materiał z silnym związkiem z historią naszej planety, kultury i architektury. Żaden inny materiał nie był tak ważny w ewolucji ludzkości. Atelier Kolekcja Listone Giordano odnawia ten ścisły związek z kolekcją drewnianych podłóg, które zwiększają walory estetyczne i charakterystyczne cechy tego szlachetnego materiału.

Atelier Listone Giordano jest kolekcją przyszłości, która czerpie z wartości włoskiego rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna. Unikalna selekcja drewna dębowego stworzona przez naturę jest połączona z ręcznie wykonanymi zabiegami co sprawia, że różnią się od wszystkich innych. Atelier drewniane podłogi opowiadają starą i osobistą historię, wykonaną z pasją, sztuką i szacunkiem dla przyrody dzięki swoim certyfikowanym surowcom.

Atelier Listone Giordano zostało stworzone bezpośrednio w środku Umbrii, zanurzone w lasach, które zawsze oczarowywały poetów i artystów. Jest to wynik spotkania między starymi wartościami włoskiego rzemiosła, tradycją oraz technologią high-tech , która zrewolucjonizowała projektowanie drewnianych podłóg. Mistrzowska praca to ręce ekspertów, w połączeniu z dzisiejszą  ideą w  kształtowaniu unikalnych i  ponadczasowych produktów, zamieniających każdą deskę francuskiego dębu w dzieło sztuki.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Heblowana poprzecznie

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Kolor

Szarości, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/90/590mm, 12,5/90/540mm, 12,5/55/590mm, 12,5/40/390mm

Wzory ułożenia
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wzory ułożenia