tabla de dosis de estromectol €116.37

Parkiet drewniany jodełka klasyczna San Gimignano Atelier filo di lama

Forestile

Podobne

Parkiet drewniany jodełka klasyczna San Gimignano Atelier filo di lama

Parkiet drewniany jodełka klasyczna San Gimignano z kolekcji Atelier Filo Di Lama Wyczuwalna ponadczasowa powierzchnia Filo di lama, to tradycyjna technika przetartego drewna, która dodaje niepowtarzalnego efektu trójwymiarowości, uwydatniając rysunek drewna i naturalne niedoskonałości. Każda deska drewniana jest umiejętnie obrabiana, a następnie wykańczana olejem, które schną naturalnie i oddają  różne odcienie koloru drewna. Parkiet na ogrzewanie podłogowe.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Parkiet drewniany jodełka klasyczna San Gimignano Atelier Heritage spina filo di lama z wyczuwalną ponadczasową powierzchnią. Filo di lama to tradycyjna technika przetartego drewna, która dodaje niepowtarzalnego efektu trójwymiarowości, uwydatniając rysunek drewna i naturalne niedoskonałości. Każda deska drewniana jest umiejętnie obrabiana. Następnie wykańczana olejem, które schną naturalnie i oddają różne odcienie koloru drewna.

Parkiet drewniany jodełka klasyczna San Gimignano to prawdziwe “klasyczny” wzór tworzący atmosferę przeszłości. Wykonana w technice filo di lama, jeszcze silnej tworzy efekt nowoczesnego wzornictwa. Odpowiedni do wpisania w projekty, które czerpią inspirację z różnych stylów również poza granicami stylu klasycznego.

Zamówienie tego produktu może być zrealizowane w jodełce francuskiej, jodełce węgierskiej, parkiecie klasycznym i desce podłogowej.

Parkiet polecany na ogrzewanie podłogowe.

Drewno to wyjątkowy materiał zaprojektowany przez naturę, a po mistrzowsku ukształtowany przez czas. A “arcydzieło” dziedzictwa każdego, materiał z silnym związkiem z historią naszej planety, kultury i architektury. Żaden inny materiał nie był tak ważny w ewolucji ludzkości. Atelier Kolekcja Listone Giordano odnawia ten ścisły związek z kolekcją drewnianych podłóg, które zwiększają walory estetyczne i charakterystyczne cechy tego szlachetnego materiału.

Atelier Listone Giordano jest kolekcją przyszłości, która czerpie z wartości włoskiego rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna. Unikalna selekcja drewna dębowego stworzona przez naturę jest połączona z ręcznie wykonanymi zabiegami co sprawia, że różnią się od wszystkich innych. Atelier drewniane podłogi opowiadają starą i osobistą historię, wykonaną z pasją, sztuką i szacunkiem dla przyrody dzięki swoim certyfikowanym surowcom.

Atelier Listone Giordano zostało stworzone bezpośrednio w środku Umbrii, zanurzone w lasach, które zawsze oczarowywały poetów i artystów. Jest to wynik spotkania między starymi wartościami włoskiego rzemiosła, tradycją oraz technologią high-tech , która zrewolucjonizowała projektowanie drewnianych podłóg. Mistrzowska praca to ręce ekspertów, w połączeniu z dzisiejszą  ideą w  kształtowaniu unikalnych i  ponadczasowych produktów, zamieniających każdą deskę francuskiego dębu w dzieło sztuki.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Heblowana poprzecznie

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Kolor

Jasne tonacje, Szarości, Odcienie brązu, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/90/590mm, 12,5/90/540mm, 12,5/55/590mm, 12,5/40/390mm

Wzory ułożenia
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wzory ułożenia