ivermectina pirantel praziquantel €48.33

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Pienza Atelier Traccia

Forestile

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Pienza Atelier Traccia

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Pienza Traccia z kolekcji Atelier.

Jodełka to prawdziwe “klasyczny” wzór tworzący atmosferę przeszłości, wykonana w technice traccia, jeszcze silnej tworzy efekt nowoczesnego wzornictwa, odpowiedni do wpisania w projekty, które czerpią inspirację z różnych stylów również poza granicami stylu klasycznego. Parkiet na ogrzewanie podłogowe.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Pienza Traccia z kolekcji Atelier “klasyczny” wzór tworzący atmosferę przeszłości. Wykonana w technice traccia, jeszcze silnej tworzy efekt nowoczesnego wzornictwa, odpowiedni do wpisania w projekty, które czerpią inspirację z różnych stylów również poza granicami stylu klasycznego.

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Pienza Traccia dzięki zastosowaniu delikatnego heblowania powierzchni parkiet wydaje się być trójwymiarowy. Tonacje naturalnego drewna zaskakują swoją zmiennością i głębią koloru. Podłoga wyjątkowa, nadająca wnętrzu nieograniczone możliwości w aranżowaniu przestrzeni od szeroko pojętej klasyki po ascetyczne i modernistyczne style.

Wzór podłogi również jest dostępny w szerokiej i zachwycającej gamie kolorystycznej, wyszukanych rodzajach wykończeń poprzez heblowania poprzeczne czy szczotkowanie powierzchni. Przedstawiona tonacja podłogi występuje także we wzorze jodełki francuskiej.

Parkiet polecany na ogrzewanie podłogowe.

Sztuka i szacunek dla natury, kolekcja traccia jest przekształcona w naturalnych kolorach dzięki zabiegom termicznym bez barwników i substancji chemicznych, dodając unikalne odcienie koloru do drewna. Powierzchnie lekko strugane deskę po desce, starymi technikami z użyciem olejów roślinnych. Mistrzowska praca, ręce ekspertów i miłość do drewna zapewniają wyjątkowy sposób interpretowania nowoczesnych wystrojów wnętrz.

Drewno to wyjątkowy materiał zaprojektowany przez naturę, a po mistrzowsku ukształtowany przez czas. A “arcydzieło” dziedzictwa każdego, materiał z silnym związkiem z historią naszej planety, kultury i architektury. Żaden inny materiał nie był tak ważny w ewolucji ludzkości. Atelier Kolekcja Listone Giordano odnawia ten ścisły związek z kolekcją drewnianych podłóg, które zwiększają walory estetyczne i charakterystyczne cechy tego szlachetnego materiału.

Atelier Listone Giordano jest kolekcją przyszłości, która czerpie z wartości włoskiego rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna. Unikalna selekcja drewna dębowego stworzona przez naturę jest połączona z ręcznie wykonanymi zabiegami co sprawia, że różnią się od wszystkich innych. Atelier drewniane podłogi opowiadają starą i osobistą historię, wykonaną z pasją, sztuką i szacunkiem dla przyrody dzięki swoim certyfikowanym surowcom.

Atelier Listone Giordano zostało stworzone bezpośrednio w środku Umbrii, zanurzone w lasach, które zawsze oczarowywały poetów i artystów. Jest to wynik spotkania między starymi wartościami włoskiego rzemiosła, tradycją oraz technologią high-tech , która zrewolucjonizowała projektowanie drewnianych podłóg. Mistrzowska praca to ręce ekspertów, w połączeniu z dzisiejszą  ideą w  kształtowaniu unikalnych i ponadczasowych produktów, zamieniających każdą deskę francuskiego dębu w dzieło sztuki.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Heblowana, Postarzana, Szczotkowana

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Kolor

Jasne tonacje, Szarości, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Rustykalna, Postarzana

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/90/590mm, 12,5/90/540mm, 12,5/55/590mm, 12,5/40/390mm

Wzory ułożenia
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wzory ułożenia