¿contiene comfortis ivermectina €8.32

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Fiesole Atelier Traccia

Forestile

Podobne

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Fiesole Atelier Traccia

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Fiesole Traccia z kolekcji Atelier.

Jodełka to prawdziwe “klasyczny” wzór tworzący atmosferę przeszłości, wykonana w technice traccia, jeszcze silnej tworzy efekt nowoczesnego wzornictwa, odpowiedni do wpisania w projekty, które czerpią inspirację z różnych stylów również poza granicami stylu klasycznego. Parkiet drewniany na ogrzewanie podłogowe.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Firenze Traccia z kolekcji Atelier “klasyczny” wzór tworzący atmosferę przeszłości. Wykonana w technice traccia, jeszcze silnej tworzy efekt nowoczesnego wzornictwa, odpowiedni do wpisania w projekty, które czerpią inspirację z różnych stylów również poza granicami stylu klasycznego.

Parkiet drewniany jodełka klasyczna Firenze Traccia dzięki zastosowaniu delikatnego heblowania powierzchni parkiet wydaje się być trójwymiarowy. Tonacje naturalnego drewna zaskakują swoją zmiennością i głębią koloru. Podłoga wyjątkowa, nadająca wnętrzu nieograniczone możliwości w aranżowaniu przestrzeni od szeroko pojętej klasyki po ascetyczne i modernistyczne style.

Wzór podłogi również jest dostępny w szerokiej i zachwycającej gamie kolorystycznej, wyszukanych rodzajach wykończeń poprzez heblowania poprzeczne czy szczotkowanie powierzchni. Przedstawiona tonacja podłogi występuje także we wzorze jodełki francuskiej.

Parkiet polecany na ogrzewanie podłogowe.

Sztuka i szacunek dla natury, kolekcja traccia jest przekształcona w naturalnych kolorach dzięki zabiegom termicznym bez barwników i substancji chemicznych, dodając unikalne odcienie koloru do drewna. Powierzchnie lekko strugane deskę po desce, starymi technikami z użyciem olejów roślinnych. Mistrzowska praca, ręce ekspertów i miłość do drewna zapewniają wyjątkowy sposób interpretowania nowoczesnych wystrojów wnętrz.

Drewno to wyjątkowy materiał zaprojektowany przez naturę, a po mistrzowsku ukształtowany przez czas. A “arcydzieło” dziedzictwa każdego, materiał z silnym związkiem z historią naszej planety, kultury i architektury. Żaden inny materiał nie był tak ważny w ewolucji ludzkości. Atelier Kolekcja Listone Giordano odnawia ten ścisły związek z kolekcją drewnianych podłóg, które zwiększają walory estetyczne i charakterystyczne cechy tego szlachetnego materiału.

Atelier Listone Giordano jest kolekcją przyszłości, która czerpie z wartości włoskiego rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna. Unikalna selekcja drewna dębowego stworzona przez naturę jest połączona z ręcznie wykonanymi zabiegami co sprawia, że różnią się od wszystkich innych. Atelier drewniane podłogi opowiadają starą i osobistą historię, wykonaną z pasją, sztuką i szacunkiem dla przyrody dzięki swoim certyfikowanym surowcom.

Atelier Listone Giordano zostało stworzone bezpośrednio w środku Umbrii, zanurzone w lasach, które zawsze oczarowywały poetów i artystów. Jest to wynik spotkania między starymi wartościami włoskiego rzemiosła, tradycją oraz technologią high-tech , która zrewolucjonizowała projektowanie drewnianych podłóg. Mistrzowska praca to ręce ekspertów, w połączeniu z dzisiejszą  ideą w  kształtowaniu unikalnych i ponadczasowych produktów, zamieniających każdą deskę francuskiego dębu w dzieło sztuki.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Heblowana, Postarzana, Szczotkowana

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Kolor

Odcienie brązu, Ciemne tonacje, Tonacje czerwieni

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Rustykalna, Postarzana

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/90/590mm, 12,5/90/540mm, 12,5/55/590mm, 12,5/40/390mm

Wzory ułożenia
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wzory ułożenia