ivermectina en el embarazo €76.41

GRIGIO ARGILLA Grisaglie

Forestile

Podobne

Opis

Grisaglie GRIGIO ARGILLA parkiet drewniany to połączenie delikatnej szarości z najpiękniejszą tonacją naturalnego dębu. Drewno zawsze kochało kolor, a najnowsze trendy w modzie sprawiają, że „szarość” we wszystkich jej niuansach – kolorach ziemi, kamienia czy skały – jest kolorem oprawy najbardziej wyszukanego wnętrza. Eksperci Listone Giordano stosując dawne techniki i tylko naturalne pigmenty, balansując niuansami, stworzyli nowe, zaskakujące tonacje.  Dynamiczny rysunek usłojenia i bogata struktura drewna sprawiają, że szare podłogi drewniane nabierają przytulnej miękkości. Wnętrza zyskują harmonię, elegancję i styl.

 

Sekretem niezwykłej urody podłóg Listone Giordano jest Dąb z regionu Fontaines we Francji. Znajdujące się tu lasy były schronieniem zakonu Cystersów, którzy go strzegli i uprawiali przez wieki. Od 1962 r. właściciele marki, rodzina Margaritelli z ogromną miłością i szacunkiem kontynuuje ich tradycję. Pielęgnuje i chroni zdrowia historycznego lasu zapewniając jego właściwe użytkowanie i stopniowy wzrost.

Grisaglie to linia parkietów, która obejmuje szare podłogi drewniane ze świata kolorów natury i jej otulającego ciepła. Dedykowana tym, którzy kochają naturalną, szlachetną elegancję drewna, przy jednoczesnym zachowaniu świeżego i nowoczesnego ducha. Różnorodność estetyki pozwala uzyskać pożądany efekt, idealnie dopasowany do różnych stylów mebli i wnętrz. Szeroka gama formatów, naturalnych wykończeń i sposobów układania z pewnością pozwoli odnaleźć podłogę idealnie dopasowaną do Ciebie i Twojego stylu życia.

Grisaglie GRIGIO ARGILLA parkiet drewniany  dostępny jest również w jodełce klasycznej 90°, jodełce francuskiej 45° oraz jodełce węgierskiej 60°  – takiego wyboru nie ma nikt !

 

NIEPORÓWNYWALNY   PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.  Sprawdź nasze
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka powierzchnia, miła w dotyku.
 • Łatwy w czyszczeniu i konserwacji.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.
 • Opatentowana konstrukcja deski.

Jak powstaje wielki klasyk? Prawdopodobnie nie jest tworzony z tą myślą. Staje się nim z czasem niosąc i przekazując ponadczasowe wartości, które nie ulegają zmieniającym się trendom. Listone Giordano jest na całym świecie synonimem doskonałości w tworzeniu wysokiej jakości podłóg drewnianych. To uznanie marka zyskała na przestrzeni lat dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i miłości do drewna ludzi, którzy chcą tylko jednej rzeczy: dążyć do doskonałości. Kolekcja Classica jest ucieleśnieniem wartości wyróżniających Listone Giordano, które przekładają się na harmonię człowieka z naturą, przemysłu i środowiska naturalnego, innowacyjnych technologii i troski o zdrowie.

Kolekcja CLASSICA jest bezpośrednim spadkobiercą opatentowanego w 1984 r genialnego wynalazku prof. Guglielmo Giordano, który stał się kluczem do osiągnięcia stabilności  podłóg drewnianych. Siłą wynalazku jest wielowarstwowa konstrukcja oraz innowacyjna technologia zespalania, które zapewniają idealną stabilność desek .

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

 

Na zdjęciach:  CASA F – Franciacorta – Italy – 2021 / projekt: Marco Carini Studio  / zdjęcia: Fausto Mazza

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Classica

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier matowy

Struktura

Gładka

Fazowanie krawędzi

Bez fazy

Selekcja

Elegant, Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Szarości, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

11/90/600-1200mm, 9/70/600mm, 10/140/800-1200mm, 14/230/1500-2400mm, 14/190/1500-2400mm, 14/140/1200-2100mm, 12,5/190/1500-2400mm, 12,5/140/1200-2100mm, 10/190/1500-2100mm, 10/140/1500-1800mm, 9/70/490mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 1
 • 2
 • 3

Wzory ułożenia