dosis de estromectol €104.16

SLIDE Natural Genius MONTBLANC

Forestile

Podobne

Opis

Ekskluzywny parkiet trapezowy SLIDE zmienia się w kształt diamentu według magicznej formuły liczb transcendentalnych, po czym obraca się, przesuwa, przekształca w nieskończone wzory, które nigdy się nie powielają.

 

Kto powiedział, że geometria i matematyka nie mogą być fantastycznie zabawne ?

Dzięki Slide Natural Genius, po raz pierwszy w świecie, użytkownik, projektant wnętrz lub ktokolwiek może zdecydować o wzorze swojej podłogi. Angażujemy się, uczestniczymy w tym. Uczestnictwo jest w rzeczywistości wibracją tej epoki.  Jest to filozofia, przy pomocy której Daniele Lago stworzył parkiet, który łączy geometrię i matematykę w celu generowania poziomych i pionowych elementów kompozycji wnętrza.

 

Ekskluzywny parkiet trapezowy SLIDE jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom.

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy architekta Daniele Lago by wspólnie stworzyć ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do indywidualnego stylu twórcy. Podnoszą szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

Ekskluzywny parkiet drewniany SLIDE doskonale prezentuje się również na ścianie.

 

Wierzchnia warstwa parkietu wykonana z najszlachetniejszego dębu pochodzącego z regionu Fontaines we Francji. Lasu uprawianego i pielęgnowanego od wieków, z szacunkiem i miłością. Szlachetność i niezwykłe piękno starego dębu, ukryty wdzięk, wyrazistość usłojenia i niepowtarzalny charakter każdej, pojedynczej deski wydobywane są poprzez naturalne zabiegi, które mają swoje korzenie w historii, sztuce i w starożytnej wiedzy rzemieślniczej.

 

W wyjątkowej tonacji MONTBLANC dostępne są również w deski regularne, jodełka klasyczna 90°, jodełka francuska 45°, jodełka węgierska 60° oraz parkiet modularny FOXTROT

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I SZUKAJĄ DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
 • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.
 • Opatentowana konstrukcja deski.

 

DANIELE LAGO

Urodzony we włoskim Asiago w  1972. Uczęszczał do Scuola Italiana Design w Padwie. Do rodzinnej firmy dołączył w bardzo młodym wieku, gdzie zaczął pełnić rolę projektanta określającego tożsamość marki Lago. Skoncentrował wiedzę firmy na współczesnym produkcie, wykorzystując nowe kanały komunikacji w nowatorskim stylu. Dziś Daniele Lago jest Dyrektorem Artystycznym i Dyrektorem Generalnym firmy.

Długi okres ścisłego kontaktu z zagadnieniami produkcyjnymi. Zdolność do nakreślania skutecznych strategii marketingowych i jednocześnie eksperymentowania z nowymi kanałami komunikacji sprawiły, że Daniele Lago stał się projektantem, który udoskonalił swoje kreatywne cechy w rozwijając profesjonalne podejście bliskie dynamice produkcji i koncentrując uwagę na rozwijających się rynkach.

Badania, innowacyjność, zmienność, estetyczny rygor, który nie pozostawia dekoracji pomieszczenia samej sobie. Funkcjonalne wzornictwo skupiające się na projekcie istotnym dla domu : to są słowa kluczowe zawarte w twórczości Daniele Lago

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Więcej informacji , inspiracji i ciekawostek znajdziesz na naszym Blogu. Zapraszamy do lektury

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier matowy, Olejowosk

Struktura

Gładka, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna, Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Biel, Jasne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Grubość

13mm, 12,5mm

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

200x551x379mm, 218x600x413mm, 339x565x565mm, 55x340x524mm, 60x371x571mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33

Wzory ułożenia