comprar ivermectina 12 mg €100.95

REGOLA Natural Genius

Forestile

Podobne

REGOLA Natural Genius

Która droga prowadzi do harmonii ? Intuicja. Regola jest wynikiem dążenia do istoty formalnej  doskonałości, która zainspirowała sztukę abstrakcyjną – Matteo Thun

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Natural Genius
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Ekskluzywny parkiet REGOLA jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom:

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy architekta Matteo Thun, by wspólnie stworzyć ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do jego indywidualnego stylu. Podnosząc szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

Konstrukcja parkietu REGOLA jest inspirowana rygorystyczną racjonalnością renesansu, która szczyci się wyważonym, podstawowym i eleganckim wzorem siatkowym.

Ekskluzywny parkiet REGOLA jest wynikiem usilnego poszukiwania istoty, formalnej doskonałości, która zainspirowała sztukę abstrakcyjną. Siła wyobraźni jest w stanie przekształcić drzewo w czystą geometryczną formę, przypominającą atmosferę Nowego Jorku z początku XX wieku. Pozbycie się tego, co zbędne, pozostaje eleganckim rytmem linii i tła, aby narysować zrównoważoną siatkę, w której płynie życie.

 

Wierzchnia warstwa parkietu wykonana z najszlachetniejszych dębów pochodzących z regionu Fontaines we Francji. Lasu uprawianego i pielęgnowanego od wieków, z szacunkiem i miłością. Szlachetność i niezwykłe piękno starego dębu, ukryty wdzięk, wyrazistość usłojenia i niepowtarzalny charakter każdej, pojedynczej deski wydobywane są poprzez naturalne zabiegi, które mają swoje korzenie w historii, sztuce i w starożytnej wiedzy rzemieślniczej.

Kolorystyka parkietu REGOLA to połączenie naturalnej tonacji DĄB PURO z bielonym MONTBLANCobie o pięknym, delikatnym rysunku usłojenia.

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

  • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
  • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
  • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
  • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
  • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
  • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
  • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
  • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
  • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
  • Objęty wieloletnią gwarancją.

 

MATTEO THUN

Architekt i projektant urodził się i wychował w dwujęzycznym niemiecko – włoskim regionie południowego Tyrolu we Włoszech. Po studiach pod kierunkiem Oskara Kokoschki i Emilio Vedovej na Akademii w Salzburgu uzyskał dyplom z wyróżnieniem na wydziale Architektury Uniwersytetu we Florencji.

W 1981 roku wraz z Ettore Sottsassem był współzałożycielem grupy Memphis w Mediolanie.

W 1984 roku otworzył własne studio w Mediolanie. Matteo Thun & Partners, składające się z zespołu 70 interdyscyplinarnych architektów, projektantów wnętrz, projektantów i grafików, podejmuje wyzwania w skali mikro do makro, koncentrując się na zarządzaniu bardzo złożonymi projektami. Specjalizując się w hotelarstwie, ze szczególnym naciskiem na projekty luksusowych hoteli i rezydencji z charakterem, Matteo Thun & Partners dostarcza oryginalne i gotowe koncepcje obejmujące architekturę, wnętrza i rozwiązania oświetleniowe. Wpływ projektowanych obiektów na samopoczucie jest podstawą filozofii projektowania. Najwyraźniej wyraża się ona w projektach, w których związek między ludźmi a miejscem jest głównym aspektem.

Architektura i aranżacja wnętrz Matteo Thun & Partners to efekt ciągłego dialogu pomiędzy klientami, lokalizacją, mieszkańcami i kulturą.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier matowy

Struktura

Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Grubość

12,5mm

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Rozmiar modułu

1260×1540 mm, 1260x770mm, 1820x1540mm, 1820x770mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia