ivermectina vs permetrina para los piojos €115.47

BETWEEN Natural Genius MONTERIGGIONI

Forestile

Podobne

Opis

Ekskluzywny parkiet BETWEEN. Genialną wizją architekta, w wesołej lekkości łączy w harmonijną jedność dwa kontrastujące materiały – drewno i mosiądz gotowe na subtelne igraszki ze światłem.

Materiał, proporcje, dodatkowy element …  Prawdziwa sztuka nie polega na zestawieniu kilku materiałów razem, ale na takim ich zaaranżowaniu by ich wzajemne odziaływanie wyrażało pasję i odwagę. By nawiązując do przeszłości tworzyły zupełnie nowe połączenie i współczesną syntezę luksusowej podłogi drewnianej.

 

Podłoga układana jest naprzemiennie z desek o dwóch szerokościach, a precyzyjnie wykonane mosiężne elementy umieszczane są pomiędzy nimi w luźnych odstępach.

Ciepły, szary odcień dębowego drewna z Fontaines we Francji, uzyskiwany jest poprzez zastosowanie naturalnej techniki impregnowania, a dzięki wykończeniu opatentowanym lakierem Invisible Touch, odczucie “esencji” drewna jest tak naturalne.

 

Ekskluzywny parkiet BETWEEN  jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom:

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy architekta Alexamdra Brenner’a by wspólnie połączyć innowacyjność, rzemieślniczy kunszt i twórczą umiejętność poszukiwania współczesnego języka wyrazu w pełen wyrafinowanych wrażeń, luksusowy projekt dla nowoczesnych, otwartych przestrzeni.

 

Pierwszą realizacją z parkietem BETWEEN był prywatny dom architekta Brenner Research House PR39 w Stuttgarcie.

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

  • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
  • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.  Sprawdź nasze
  • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
  • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
  • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
  • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
  • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
  • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
  • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
  • Objęty wieloletnią gwarancją.

 

ALEXANDER BRENNER

Alexander Brenner studiował architekturę i urbanistykę na Uniwersytecie w Stuttgarcie. Studia ukończył z wyróżnieniem w 1987 roku.

Od 1990 r. prowadzi własną praktykę w rodzinnym Stuttgarcie. W ciągu jednej dekady stworzył szereg willi odpowiadających na indywidualne sytuacje urbanistyczne i potrzeby właścicieli, nieporównywalne w ich formalnym języku, a także w ich wewnętrznej spójności. Wille Brennera można postrzegać i doświadczać jako trójwymiarowe dzieła sztuki, przejrzyste rzeźby, w których można mieszkać. Dokładnie wymodelowane w najdrobniejszych szczegółach.

Wspólną płaszczyzną dla wszystkich projektów jest zintegrowane planowanie, łączące formę budynku z projektem wnętrz oraz opracowanie wyposażenia w spójnym języku projektowym. Wszystkie kwestie przestrzenne są brane pod uwagę w taki sposób, by powstała holistyczna struktura, dokładnie zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach. Brenner otrzymał wiele nagród za swoją pracę. W roku 2016 Instytut Goethego uznał Alexandra Brennera, za jednego z 10 najlepszych architektów w Niemczech.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  >>Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier Invisible Touch

Struktura

Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Elegant

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Szarości, Odcienie brązu, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Grubość

12,5mm

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

90-140×1190

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia