dosis de ivermectina para ratas €49.52

TUSCANIA Heritage – jodełka francuska

Forestile

Podobne

Opis

Dębowa jodełka francuska TUSCANIA to rodzaj parkietu i styl układania w jednym. Krótkie krawędzie klepki zacinane pod kątem w połączeniu z tak pięknym i żywym materiałem, jakim jest drewno zawsze dadzą niesamowity efekt końcowy. Jeśli dodamy do tego wyjątkową tonację, doskonałą selekcję drewna, szczyptę kreatywności i ekstrawagancji ostateczny efekt przerośnie wszelkie wyobrażenia.

 

Kolekcja Atelier Heritage opowiada historię o pasji i miłości do drewna. O jego niezwykłej urodzie i o ludziach, którzy poprzez kunszt rzemieślniczy i najnowsze technologie tworzą z niego wyjątkowe kreacje, które bardziej niż cokolwiek innego są autentycznym wyrazem swojego pochodzenia. Wywodzi się i czerpie inspiracje z samego serca regionu zanurzonego w lasach, które oczarowywały poetów i artystów. Regionu Umbria, który zawsze był synonimem sztuki rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna.

W kolekcji Atelier dąży się do uwydatnienia autentyczności i podkreślenia naturalnych cech szlachetnego surowca. Dębów rosnących w starożytnych lasach Fontaines we Francji. Uprawianych z szacunkiem i miłością od 1098 r. przez zakon Cystersów, a od 1962 r. pod opieką rodziny Margaritelli właściciela marki Listone Giordano.

Wymaga to skrupulatnej dbałości o szczegóły, dogłębnej wiedzy o drewnie, umiejętności czytania rysunku w jego smugach i słojach. Rozumienia kolorów, odcieni i tonacji, dostrzegania tego co nie widoczne na pierwszy rzut oka.
Piękno podłóg Atelier wypływa z natury. Charakteru nabierają dzięki inspiracji ponadczasowymi umiejętnościami rzemieślniczymi i ponownemu odkryciu wykorzystania  tradycyjnych technik obróbki drewna.

Szeroka gama termicznych procesów mających wzmocnić stabilność i trwałość drewna pozwala również wydobyć z niego unikalne / zdumiewające tonacje. Ich zastosowanie ma głębokie, włoskie korzenie.

 

Przy użyciu prostych, dawnych narzędzi stolarskich, magiczny dotyk człowieka zamienia każdą deskę w  niepowtarzalne dzieło sztuki, która staje się elementem unikalnej całości. W zależności od rodzaju obróbki, której poddawana zostanie pojedyncza deska, przybiera ona różne faktury i zyskuje niepowtarzalny charakter. Podkreśla piękno słojów i naturalną niedoskonałość. Wypełnia dawny styl bardzo nowoczesnym tchnieniem.

W linii Heritage filigrana drewno jest szczotkowane. Usuwając delikatniejszą materię wydobywana jest struktura i piękny rysunek słojów, a faktura powierzchni staje się wyczuwalna.

Linia Heritage traccia, przywołuje wspomnienia dawnego wykańczania drewnianych podłóg, mozolnie struganych ręcznie dla uzyskania gładkiej powierzchni. Dziś w pozostawionych śladach dawnego narzędzia dostrzegamy eleganckie rezultaty, oferujące wyjątkowe piękno i niepowtarzalne doznania podczas chodzenia boso.

Wartość linii  Heritage filo di lama z jej rzemieślniczym sznytem leży w reinterpretacji wiedzy i doświadczenia z przeszłości. Przy użyciu dawnych narzędzi i technik piłowania odkrywa na nowo efekty, które rysują każdą pojedynczą deskę nadając jej niepowtarzalne wrażenie trójwymiarowości i głębi.

 

Dębowa jodełka francuska TUSCANIA jest dziedzictwem niepowtarzalnych wartości.

 

Zamówienie tego produktu może być zrealizowane w jodełce francuskiej zaciętej pod kątem 45° i jodełce węgierskiej zaciętej pod katem 60°

Tonacja TUSCANIA dostępna jest również w jodełce klasycznej 90° i w desce regularnej.

Takiego wybory nie ma nikt !

 

NIEPORÓWNYWALNY   PRODUKT  STWORZONY  DLA  TYCH, KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka powierzchnia, miła w dotyku.
 • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.
 • Opatentowana konstrukcja deski.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier Invisible Touch

Struktura

Heblowana, Postarzana, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Odcienie brązu, Ciemne tonacje, Tonacje czerwieni

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/140/835mm, 12,5/90/540

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 1
 • 2
 • 3

Wzory ułożenia