wurmkur pferd ivermectina praziquantel €24.22

DĄB PURO Classica – jodełka klasyczna

Forestile

Podobne

Opis

Parkiet jodełka klasyczna DĄB PURO wyróżnia się wyjątkowo pięknym złotym odcieniem drewna z delikatnym rysunkiem usłojenia. Naturalne zróżnicowanie kolorystyczne nadaje podłodze ponadczasowy styl i charakter, wykraczający daleko poza trendy, który doskonale wpisuje się w każde wnętrze. Jest to podłoga, która otacza ciepłem swojej naturalności, swojego szlachetnego pochodzenia, ale z duchem świeżości i nowoczesności.

Sekretem niezwykłej urody podłóg Listone Giordano jest Dąb z regionu Fontaines we Francji. Znajdujące się tu lasy były schronieniem zakonu Cystersów, którzy go strzegli i uprawiali przez wieki. Od 1962 r. właściciele marki, rodzina Margaritelli z ogromną miłością i szacunkiem kontynuuje ich tradycję. Pielęgnuje i chroni zdrowia historycznego lasu zapewniając jego właściwe użytkowanie i stopniowy wzrost.

DĄB PURO to dąb w swojej najszlachetniejszej postaci. Przeznaczony jest dla tych, którzy kochają naturalne, ponadczasowe piękno i elegancję. Szeroka gama formatów, naturalnych wykończeń i sposobów układania z pewnością pozwoli odnaleźć podłogę idealnie dopasowaną do Ciebie i Twojego stylu życia.

Parkiet jodełka klasyczna DĄB PURO dostępny jest również jako jodełka francuska w dwóch wariantach zacięcia: pod kątem 60° i 45° oraz w desce regularnej. 

 

Potrzebujesz bardziej wyrafinowanej podłogi w naturalnej tonacji dębu ?

Poznaj ofertę Atelier DECO oraz inne ekskluzywne wzory pałacowe. Kliknij tu

 

Takiego wyboru nie ma nikt !

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawierają szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe. Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
 • Łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Praktyczny i łatwy w pielęgnacji
 • Objęty wieloletnią gwarancją.
 • Opatentowana konstrukcja deski.

 

Jak powstaje wielki klasyk? Prawdopodobnie nie jest tworzony z tą myślą, po prostu staje się nim z czasem. Listone Giordano jest na całym świecie synonimem doskonałości w tworzeniu wysokiej jakości podłóg drewnianych. To uznanie marka zyskała na przestrzeni lat dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i miłości do drewna ludzi, którzy chcą tylko jednej rzeczy: dążyć do doskonałości. Kolekcja Classica jest ucieleśnieniem wartości wyróżniających Listone Giordano, które przekładają się na harmonię człowieka z naturą, przemysłu i środowiska naturalnego, innowacyjnych technologii i troski o zdrowie.

Kolekcja CLASSICA jest bezpośrednim spadkobiercą opatentowanego w 1984 r genialnego wynalazku prof. Guglielmo Giordano, który stał się kluczem do osiągnięcia stabilności  podłóg drewnianych. Siłą wynalazku jest wielowarstwowa konstrukcja oraz innowacyjna technologia zespalania, które zapewniają idealną stabilność desek .

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ? Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Classica Chevron Pattern

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier satynowy, Lakier matowy, Olejowosk

Struktura

Gładka, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Bez fazy, Czterostronne

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

11/90/600-1200mm, 9/70/490-600mm, 14/230/1500-2400mm, 14/190/1500-2400mm, 14/140/1200-2100mm, 12,5/190/1500-2400mm, 12,5/140/1200-2100mm, 10/190/1500-2100mm, 10/140/1500-1800mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 1
 • 2
 • 3

Wzory ułożenia