qué es la ivermectina para las aves €12.54

CANNELLA Michelangelo

Forestile

CANNELLA Michelangelo

Michelangelo linia składająca hołd wielkiemu mistrzowi włoskiego renesansu gamą kolorów, które przypominają barwy jego fresków, czystość rzeźbionego kamienia – jego wiecznych arcydzieł.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Classica
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Michelangelo CANNELLA dębowy parkiet w subtelnym a jednocześnie wyrazistym odcieniu cynamonu. Nadaje wnętrzom ciepłego, harmonijnego charakteru. Zastosowanie tradycyjnych technik barwienia wydobywa piękny rysunek słojów, uwydatnia naturalną szlachetność dębowego drewna. Podłoga ta doskonale wpisuje się w najnowsze trendy kolorystyczne.

Sercem parkietu jest Dąb z regionu Fontaines, we Francji. Uprawiany i pielęgnowany od wieków, z szacunkiem i miłością. Szlachetność i niezwykłe piękno starego dębu, ukryty wdzięk, wyrazistość usłojenia i niepowtarzalny charakter każdej, pojedynczej deski wydobywane są poprzez naturalne zabiegi, które mają swoje korzenie w historii, sztuce i w starożytnej wiedzy rzemieślniczej.

Michelangelo to linia parkietów produkowanych na zamówienie. Przeznaczona dla tych, którzy kochają naturalną elegancję drewna w jego najczystszej i ponadczasowej wersji z duchem świeżości i nowoczesności.

Szeroka gama formatów, naturalnych wykończeń i sposobów układania z pewnością pozwoli odnaleźć podłogę idealnie dopasowaną do Ciebie i Twojego stylu życia.

Michelangelo CANNELLA parkiet dębowy dostępny jest również we wzorach jodełki klasycznej 90°, jodełki węgierskiej 60° oraz jodełki francuskiej 45°  – takiego wyboru nie ma nikt !

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 •  Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się wiecej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.  Sprawdź nasze
 • Nie zawierają szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny, idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
 • Łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Praktyczny i łatwy w pielęgnacji
 • Objęty wieloletnią gwarancją.

Jak powstaje wielki klasyk? Prawdopodobnie nie jest tworzony z tą myślą. Staje się nim z czasem niosąc i przekazując ponadczasowe wartości, które nie ulegają zmiennym trendom. Listone Giordano jest na całym świecie synonimem doskonałości w tworzeniu wysokiej jakości podłóg drewnianych. To uznanie marka zyskała na przestrzeni lat dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i miłości do drewna ludzi, którzy chcą tylko jednej rzeczy: dążyć do doskonałości. Kolekcja Classica jest ucieleśnieniem wartości wyróżniających Listone Giordano, które przekładają się na harmonię człowieka z naturą, przemysłu i środowiska naturalnego, innowacyjnych technologii i troski o zdrowie.

Kolekcja CLASSICA jest bezpośrednim spadkobiercą opatentowanego w 1984 r genialnego wynalazku prof. Guglielmo Giordano, który stał się kluczem do osiągnięcia stabilności  podłóg drewnianych. Siłą wynalazku jest wielowarstwowa konstrukcja oraz innowacyjna technologia zespalania, które zapewniają idealną stabilność desek.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

 

Na zdjęciach: MOROSO Manhattan Store – Nowy York – USA  /  projekt: PATRICIA URQUIOLA  / zdjęcia: Alex Kroke

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Classica

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier matowy

Struktura

Gładka

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Elegant, Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

10/140/1000-1800mm, 11/90/600-1200mm, 10/140/800-1200mm, 12,5/190/1500-2100mm, 14/230/1500-2400mm, 14/190/1500-2400mm, 14/140/1200-2100mm, 12,5/140/1200-2100mm, 10/190/1500-2100mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Made in Italy, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3

Wzory ułożenia