Vintage Azores

Forestile

Podobne

Vintage Azores

Podłogi z kolekcji Vintage wykonane są z wyselekcjonowanego drewna ze względu na swój wyjątkowy charakter. Naturalne odcienie stanowią podstawę tej kolekcji, która doda Twojemu wnętrzu osobistego i nostalgicznego charakteru.

Kategoria: .
Producent: Solidfloor
Gatunek drewna: Dąb
Kolekcja: Vintage
Kraj pochodzenia: Holandia
Twardość: Wysoka

Opis

Deska podłogowa Vintage Azores to podłogi wykonane są z wyselekcjonowanego drewna ze względu na swój wyjątkowy charakter. Naturalne odcienie stanowią podstawę tej kolekcji, która doda Twojemu wnętrzu osobistego i nostalgicznego charakteru.

Podłogi drewniane poddane procesowi stylizacji mają niesamowity wygląd, który sprawia, że wydają się być częścią domu od pokoleń.

Poprzez swoją unikalność, kolekcja Vintage nadaje antyczny ton do życia. Vintage to nowa generacja podłóg – tradycyjnie wyprodukowane z użyciem nowoczesnej technologii. Nawiązują do rzemiosła dawnych lat. Wykończenie powierzchni desek wykonane jest na zasadzie współczesnej techniki olejowej. Ma to szeroki zakres możliwych jej obróbek, takich jak szczotkowanie, wędzenie, obróbkę ręczną w postaci delikatnego szlifowania i heblowania, a także stosowania celowych uszkodzeń oraz wykończenia w naturalnych kolorach olejowych.

Solidfloor projektuje i produkuje wysokiej jakości drewniane podłogi, które zapewniają ciepłą, kameralną atmosferę we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych w domu, ale także w hotelach, sklepach i biurach. Drewno to piękny, naturalny materiał. Nie ma dwóch takich samych drzew, co oznacza, że każda deska jest równie unikalna. Jedno jest pewne – dzięki drewnianej podłodze Solidfloor każdy dom posiada swoją własną atmosferę.

Informacje

Producent

Solidfloor

Kraj pochodzenia

Holandia

Kolekcja

Vintage

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb

Wykończenie

Olej naturalny

Struktura

Postarzana, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Rustykalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Szarości, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

25 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Dfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

15/190/1900mm

Certyfikaty

CE Certification, FSC

Wzory ułożenia
  • 1

Wzory ułożenia