biodisponibilidad de ivermectina en humanos €17.03

Vecchia Toscana Dark Walnut

Forestile

Podobne

Vecchia Toscana Dark Walnut

Ekoline to deski podłogowe w nowoczesnym stylu w kilku kolorach i formatach, które są aktualizowane w zależności od zmieniających się trendów rynkowych.

Producent: Toscano
Gatunek drewna: Dąb
Kolekcja: Pontevecchio
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Vecchia Toscana Dark Walnut – to deski podłogowe w nowoczesnym stylu w kilku kolorach i formatach, które są aktualizowane w zależności od zmieniających się trendów rynkowych.

Produkcja obejmuje cztery różne rodzaje drewna: Dąb, Dąb bezszypułkowy, Antica Quercia i Quercia Old America. W trzech różnych wykończeniach: biokompatybilnym oleju, naturalizujących lakierów i piętnastu odcieni dla każdego rodzaju. W ten sposób zapewnia ponad 300 kombinacji.
Ekoline jest więc zbiorem w ciągłej ewolucji, deski podłogowe produkowane są metodą tradycyjną ściśle podążając za kunsztem i precyzją wykończenia.

Podłoga drewniana wykończona  olejem  wygląda niezwykle “naturalne” dla oka i w dotyku, pozwala również zachowywać pierwotną oddychalność drewna. Jest to bardzo trwałe wykończenie i ta cecha sprawia, że nadaje się również dla obszarów narażonych na bardzo intensywne użytkowanie. Oprócz zapewnienia długotrwałej skuteczności zabezpieczenia powierzchni podłogi  każda następna aplikacja, warstwa oleju odnawia powierzchnię, nadając swój pierwotny blask.

Drewno lakierowane przy użyciu wyrafinowanych systemów aplikacyjnych krawędzi tnącej: dla niektórych rodzajów drewna jak również uzyskania wyszukanych odcieni pełny cykl wykonany jest na bazie wody.

Wygląd podłogi woskowanej jest niepowtarzalny i unikalny. Idealny dla wszystkich podłóg z klasycznym, antycznym wyglądem, wykończenie woskiem odbywa się za pomocą starego systemu enkaustycznego. Wosk ogrzewa się aż do upłynnienia, a następnie aplikuje i poleruje. Technika wykonywana jest  całkowicie ręcznie. Połączenie z wykończeniem oleju i wosku czyni go bardziej odpornym na przestrzeni czasu.

Informacje

Producent

Toscano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Pontevecchio

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb

Wykończenie

Lakier satynowy, Lakier matowy, Olejowosk

Struktura

Heblowana, Postarzana, Szczotkowana

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Grubość

11mm, 15mm

Kolor

Biel, Jasne tonacje

Szerokość

120mm, 140mm, 180mm, 190mm, 195mm

Certyfikaty

CE Certification, FSC, PEFC, Solvent – Free

Długość

600-1500mm, 900-2000mm, 1200-2000mm

Gwarancja

10 lat

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Fazowanie krawędzi

Bez fazy, Czterostronne

Wzory ułożenia
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wzory ułożenia