rosácea ocular con ivermectina €72.26

Quercia English Style Brown Naturalizzante

Forestile

Podobne

Quercia English Style Brown Naturalizzante

Kolekcja ekskluzywnych podłóg drewnianych Pontevecchio Dąb Quercia English Style Brown Naturalizzante jest owocem Toskanii – tradycji ręcznego rzemiosła, umiejętności do robienia rzeczy o najwyższej jakości artystycznej i technologicznej.

Producent: Toscano
Gatunek drewna: Dąb
Kolekcja: Pontevecchio
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Kolekcja ekskluzywnych podłóg drewnianych Pontevecchio Dąb Quercia English Style Brown Naturalizzante jest owocem Toskanii – tradycji ręcznego rzemiosła, umiejętności do robienia rzeczy o najwyższej jakości artystycznej i technologicznej.

Korzenie naszego sukcesu sięgają daleko w czasie i rozwinęły się w nasze liczne zabiegi i wykończenia wykonywane ręcznie. Do tej pory jest to odpowiedź na zapotrzebowanie na najwyższej jakości podłogi.

Na Parchettificio Toscano, wyrażamy indywidualne gusta naszych klientów z szerokim wyborem drewna, rozmiarów i wykończeń, a także możliwej szerokiej gamie zabiegów powierzchniowych i nieskończoną gamę kolorów.

Kolekcja ekskluzywnych parkietów Pontevecchio jest naprawdę taka, jak żadna inna. Podobnie jak garnitur dostosowany do indywidualnych potrzeb, możemy w dowolnym momencie przystąpić do jego dostosowywania, dodawania i modyfikowania rodzajów wykończeń.

Podłoga drewniana wykończona  olejem  wygląda niezwykle “naturalne” dla oka i w dotyku, pozwala również zachowywać pierwotną  oddychalność drewna. Jest to bardzo trwałe wykończenie i ta cecha sprawia, że nadaje się również dla obszarów narażonych na bardzo intensywne użytkowanie. Oprócz zapewnienia długotrwałej skuteczności zabezpieczenia powierzchni podłogi  każda następna aplikacja, warstwa oleju odnawia powierzchnię, nadając swój pierwotny blask.

Drewno lakierowane przy użyciu wyrafinowanych systemów aplikacyjnych krawędzi tnącej: dla niektórych rodzajów drewna jak również uzyskania wyszukanych  odcieni  pełny cykl wykonany jest na bazie wody.

Wygląd podłogi woskowanej jest niepowtarzalny i unikalny. Idealny dla wszystkich podłóg z klasycznym, antycznym wyglądem, wykończenie woskiem odbywa się za pomocą starego systemu enkaustycznego. Wosk ogrzewa się aż do upłynnienia, a następnie aplikuje  i poleruje. Technika wykonywana jest  całkowicie ręcznie. Połączenie z wykończeniem oleju i wosku czyni go bardziej odpornym na przestrzeni czasu.

Informacje

Producent

Toscano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Pontevecchio

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb

Wykończenie

Lakier satynowy, Lakier matowy, Olejowosk

Struktura

Heblowana, Postarzana, Szczotkowana

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Grubość

11mm, 15mm

Kolor

Biel, Jasne tonacje

Szerokość

120mm, 140mm, 180mm, 190mm, 195mm

Certyfikaty

CE Certification, FSC, PEFC, Solvent – Free

Długość

600-1500mm, 900-2000mm, 1200-2000mm

Gwarancja

10 lat

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Fazowanie krawędzi

Bez fazy, Czterostronne

Wzory ułożenia
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wzory ułożenia