Quattrocento Italiano – Citta’ della Pieve

Forestile

Podobne

Quattrocento Italiano – Citta’ della Pieve

Stylowa podłoga drewniana, piękna tonacja naturalnego dębu francuskiego oraz imponujące wymiary desek przenoszą cały majestat lasu do naszego wnętrza.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Stylowa podłoga drewniana Dąb Citta’ della Pieve Quattrocento Italiano intryguje piękną tonacja naturalnego dębu. Imponujące wymiary desek przenoszą cały majestat lasu do naszego wnętrza.

Z myślą o entuzjastach i pasjonatach drewna stworzono deski o imponujących wymiarach podkreślające unikalne piękno i charakter francuskiego dębu z regionu Fontaines. Szerokości desek sięgają 390 mm, a długości osiągają 3600 mm.

Drewno to wyjątkowy materiał zaprojektowany przez naturę, a po mistrzowsku ukształtowany przez czas. Materiał silnie związany z historią naszej planety, kultury i architektury. Żaden inny materiał nie był tak ważny w ewolucji ludzkości. Kolekcja Atelier Listone Giordano odnawia ten ścisły związek w kolekcji drewnianych podłóg, które zwiększają walory estetyczne i charakterystyczne cechy tego szlachetnego materiału.

Atelier Listone Giordano jest kolekcją przyszłości, która czerpie z wartości włoskiego rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna. Unikalna selekcja drewna dębowego stworzona przez naturę została połączona z ręcznie wykonanymi zabiegami co sprawia, że różnią się od wszystkich innych. Kolekcja drewnianych podłóg Atelier opowiada długą i osobistą historię, połączoną z pasją, sztuką i szacunkiem dla przyrody. Oddaje nam wysokiej jakości, piękne podłogi wykonane tylko z certyfikowanych surowców.

Stylowe podłogi drewniane z kolekcji Atelier Listone Giordano zostały stworzone bezpośrednio w środku Umbrii, zanurzone w lasach, które zawsze oczarowywały poetów i artystów. Jest to wynik spotkania między starymi wartościami włoskiego rzemiosła, tradycją oraz technologią high-tech, która zrewolucjonizowała projektowanie drewnianych podłóg. Mistrzowski efekt to praca rąk ekspertów. W połączeniu z dzisiejszą ideą kształtowania unikalnych i ponadczasowych produktów, zamienia każdą deskę francuskiego dębu w dzieło sztuki.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Lakier Invisible Touch, Olejowosk Oleonature

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Kolor

Odcienie brązu, Ciemne tonacje, Tonacje czerwieni

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Struktura

Gładka

Gwarancja

10 lat

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

14/390/1800-2400mm, 14/390/300-3600mm, 14/290/3000-3600mm, 14/290/1800-2400mm, 14/190/1800-2400mm

Wzory ułożenia
  • 10
  • 11
  • 9

Wzory ułożenia