medicamento gale stromectol €72.90

PERIGAL GRAPHITE Natural Genius

Forestile

Podobne

Opis

Oryginalny parkiet modułowy PERIGAL  jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom.

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano w kooperacji z światowej sławy marką  stworzyli ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do indywidualnego stylu PAOLA LENTI. Podnoszą szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

Oryginalna drewniana podłoga PERIGAL zainspirowana matematycznymi analizami genialnej teorii geometrycznej Pitagorasa. Nazwę zyskała od nazwiska matematyka Henrego Perigal Jr., który zajmował się tym zagadnieniem. Pasja do poszukiwania zależności między proporcjami i geometryczną doskonałością stała się inspiracją do stworzenia aż 8 wzorów. Przy użyciu 3 modułów powstały wzory tętniące życiem, które całkowicie odmieniają podłogę.

Wierzchnia warstwa wykonana z najszlachetniejszego, certyfikowanego drewna lipowego wybarwiona jest techniką Mano Opaca w 4 bardzo oryginalnych i odważnych kolorach.

Mano Opaca to technika w całości wykonywana ręcznie za pomocą impregnatów olejowych. Pozwalają one zachować naturalną fakturę drewna oraz rysunek usłojenia poprzez przezroczystość koloru.

Parkiet modułowy PERIGAL doskonale prezentuje się na ścianie w formie wyjątkowej boazerii.

 

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I SZUKAJĄ DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
 • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.
 • Opatentowana konstrukcja deski.

 

Filozofia zawarta jest w tej wielkiej księdze, którą mamy przed oczami. Mam na myśli wszechświat . Ale nie uda się nam jej zrozumieć, dopóki nie poznamy właściwego języka i symboli, jakimi ją napisano.” – Galileo Galilei, Il Saggiatore, 1624

PAOLA LENTI

Od 1994 r. Paola Lenti realizuje spójną i dynamiczną strategię przedsiębiorczości opartą na badaniach i eksperymentach, dzięki której firma stała się międzynarodowym punktem odniesienia w świecie designu.

Wejście do świata Paola Lenti jest jak odkrywanie zrównoważonych i niezbędnych, nowych perspektyw projektowych, w których przeciwieństwa się uzupełniają: przeszłość i teraźniejszość, wnętrze i wygląd zewnętrzny, tradycja i technologia. W tym podejściu można znaleźć spokojną koegzystencję pozornie różnorodnych wpływów. Konstrukcje metalowe i drewniane mają być trwałe. Nowoczesne i wygodne wnętrza funkcjonują obok siebie z najnowszymi rozwiązaniami zewnętrznymi. Eleganckie ręcznie szydełkowane dywaniki kwiatowe powstają przy użyciu zaawansowanych technologicznie przędz.

Każdy projekt swoją oryginalność zawdzięcza wyselekcjonowaniu materiału, procesowi tworzenia oraz prostocie form. Elementy  projektowane są tak, by były ponadczasowe pod względem jakości, funkcjonalności, koloru i estetyki.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Więcej informacji, inspiracji i ciekawostek znajdziesz na naszym Blogu. Zapraszamy do lektury

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Gatunek

Lipa

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Gładka

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Inne, Szarości, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Grubość

13mm

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

632x632x400x800, 400x400mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia