ivermectina de acción prolongada €107.21

BADUILA kaseton pałacowy

Forestile

Podobne

Opis

Luksusowe kasetony inkrustowane BADUILA są owocem toskańskiej tradycji kunsztu rzemieślniczego oraz pasji i umiejętności tworzenia produktów o najwyższej jakości artystycznej z jednoczesnym wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

 

Ten niezwykle elegancki wzór powstał z połączenia szlachetnego, ciemnego drewna wenge z szlachetną polerowaną stalą.

Wszystkie elementy wzoru BADUILA dopracowywane są z mistrzowską precyzją i łączone tradycyjną techniką inkrustacji. 

Powierzchnie drewniane ręcznie szlifowane i szczotkowane z ogromną starannością i niezwykłym wyczuciem oraz zabezpieczenie naturalnymi olejami z dodatkową warstwą polerowanych wosków nadają wyrafinowanego stylu.

 

Luksusowe kasetony inkrustowane BADUILA dają wyraz indywidualnym gustom klientów, poszukujących idealnie dopasowanej elegancji, podobnie jak garnitur szyty na miarę, zarówno w doborze materiałów jak i procesów wykończeniowych.

Jakie są Twoje preferencje?   >> Kontakt

 

Kasetony BADUILA są częścią wyjątkowej kolekcji SAN MINIATO Opus Lignea

 

INKRUSTOWANE I INTARSJOWANE WZORY PAŁACOWE

Kolekcja SAN MINIATO jak żadna inna jest świadectwem ciągłego poszukiwania rozwiązań innowacyjnego i ekologicznego produktu, który łączy kunszt rzemieślniczej pasji z najbardziej zaawansowanymi technologicznie technikami produkcji.

Doświadczenie i kreatywność, najwyższa jakość materiałów i unikalność ekskluzywnych wzorów, łączą się w zwycięskiej synergii, będącej wyrazem doskonałości włoskiego designu.

Kolekcja jest dowodem innowacji oraz wynikiem doświadczenia zdobytego przez dwa pokolenia rodziny Mannucci, wraz ze stylem Gianluca Geraci architekta i projektanta wzorów podłóg San Miniato. Niektóre z nich są zastrzeżone patentem.

Oferuje szeroką gamę projektowanych na indywidualne zamówienie parkietów pałacowych. Unikatowe inkrustowane i intarsjowane kasetony, łączą ze sobą szlachetne drewno, stal, mosiądz, skórę, kamień i najpiękniejsze marmury.

Kasetony w całości wykańczane ręcznie. Do wyboru jest kilkadziesiąt tradycyjnych technik we wszystkich możliwych kombinacjach, z którymi powraca prawdziwa stolarska dusza założyciela marki.

 

PARCHETTIFICIO TOSCANO

Historia marki Parchettificio TOSCANO zaczęła się od znakomitego mistrza stolarskiego Franco Mannucci, który rozpoczął swoją praktykę na początku lat 50-tych. W roku 1967 został członkiem zrzeszenia mistrzów rzemieślniczych, a po kilku latach otworzył własną Firmę, którą obecnie prowadzą synowie.

To co wyróżnia markę TOSCANO z pośród innych to absolutnie urzekające, prestiżowe, wyrafinowane wzornictwo i najwyższa jakość stosowanych materiałów. Parkiety pałacowe Toscano dedykowane miłośnikom elegancji i zachwycającego włoskiego stylu potwierdzonego certyfikatem 100 % MADE IN ITALY.

 

Informacje

Producent

Toscano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

San Miniato

Twardość

Wysoka

Gatunek

Wenge

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Podłoga inkrustowana / kamień, skóra, metal, Gładka, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Bez fazy

Selekcja

Naturalna, Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Czerń, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

Made in Italy, CE Certification, FSC, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia