amitraz e ivermectina €135.58

GRIGIO PORFIDO Grisaglie

Forestile

Podobne

Opis

Grisaglie GRIGIO PORFIDO parkiet drewniany to połączenie delikatnej szarości z najpiękniejszą tonacją naturalnego dębu. Drewno zawsze kochało kolor, a najnowsze trendy w modzie sprawiają, że „szarość” we wszystkich jej niuansach – kolorach ziemi, kamienia czy skały – jest kolorem oprawy najbardziej wyszukanego wnętrza. Eksperci Listone Giordano stosując dawne techniki i tylko naturalne pigmenty, balansując niuansami, stworzyli nowe, zaskakujące tonacje.  Dynamiczny rysunek usłojenia i bogata struktura drewna sprawiają, że szare podłogi drewniane nabierają przytulnej miękkości. Wnętrza zyskują harmonię, elegancję i styl.

Sekretem niezwykłej urody podłóg Listone Giordano jest Dąb z regionu Fontaines we Francji. Znajdujące się tu lasy były schronieniem zakonu Cystersów, którzy go strzegli i uprawiali przez wieki. Od 1962 r. właściciele marki, rodzina Margaritelli z ogromną miłością i szacunkiem kontynuuje ich tradycję. Pielęgnuje i chroni zdrowia historycznego lasu zapewniając jego właściwe użytkowanie i stopniowy wzrost.

Grisaglie to linia parkietów, która obejmuje szare podłogi drewniane ze świata kolorów natury i jej otulającego ciepła. Dedykowana tym, którzy kochają naturalną, szlachetną elegancję drewna, przy jednoczesnym zachowaniu świeżego i nowoczesnego ducha. Różnorodność estetyki pozwala uzyskać pożądany efekt, idealnie dopasowany do różnych stylów mebli i wnętrz. Szeroka gama formatów, naturalnych wykończeń i sposobów układania z pewnością pozwoli odnaleźć podłogę idealnie dopasowaną do Ciebie i Twojego stylu życia.

Grisaglie GRIGIO PORFIDO parkiet drewniany  dostępny jest również w jodełce klasycznej 90°, jodełce francuskiej 45° oraz jodełce węgierskiej 60°  – takiego wyboru nie ma nikt !

 

NIEPORÓWNYWALNY   PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka powierzchnia, miła w dotyku.
 • Łatwy w czyszczeniu i konserwacji.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.
 • Opatentowana konstrukcja deski.

Jak powstaje wielki klasyk? Prawdopodobnie nie jest tworzony z tą myślą. Staje się nim z czasem niosąc i przekazując ponadczasowe wartości, które nie ulegają zmieniającym się trendom. Listone Giordano jest na całym świecie synonimem doskonałości w tworzeniu wysokiej jakości podłóg drewnianych. To uznanie marka zyskała na przestrzeni lat dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i miłości do drewna ludzi, którzy chcą tylko jednej rzeczy: dążyć do doskonałości. Kolekcja Classica jest ucieleśnieniem wartości wyróżniających Listone Giordano, które przekładają się na harmonię człowieka z naturą, przemysłu i środowiska naturalnego, innowacyjnych technologii i troski o zdrowie.

Kolekcja CLASSICA jest bezpośrednim spadkobiercą opatentowanego w 1984 r genialnego wynalazku prof. Guglielmo Giordano, który stał się kluczem do osiągnięcia stabilności  podłóg drewnianych. Siłą wynalazku jest wielowarstwowa konstrukcja oraz innowacyjna technologia zespalania, które zapewniają idealną stabilność desek .

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Classica

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier matowy

Struktura

Gładka

Fazowanie krawędzi

Bez fazy

Selekcja

Elegant, Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Szarości, Ciemne tonacje

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

11/90/600-1200mm, 9/70/600mm, 10/140/800-1200mm, 14/230/1500-2400mm, 14/190/1500-2400mm, 14/140/1200-2100mm, 12,5/190/1500-2400mm, 12,5/140/1200-2100mm, 10/190/1500-2100mm, 10/140/1500-1800mm, 9/70/490mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 1
 • 2
 • 3

Wzory ułożenia