fiebre por ivermectina €47.85

FABRIQUE Natural Genius FUMÉE NOIR

Forestile

Podobne

Opis

Ekskluzywny parkiet FABRIQUE  jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom:

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy designera Marca Sadlera by wspólnie stworzyć ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do indywidualnego stylu twórcy. Podnosząc szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

Ekskluzywny parkiet FABRIQUE  ma do opowiedzenia swoją własną historię. Przywołuje wielkie rewolucje przemysłowe, podczas których rozwój technologii nabierał zawrotnej prędkości, tworząc nowy styl życia. A człowiek wzbijał się z nią w górę, śledząc swoje korzenie. To rzeczywistość, z którą mamy do czynienia również dziś.

Wierzchnia warstwa, szlachetnego brzozowego parkietu zyskuje zupełnie nowe oblicze szlachetnej tkaniny. Nabiera nowego, unikatowego charakteru, dzięki innowacyjnej obróbce powierzchni, wyjątkowej kolorystyce i technice szczotkowania krzyżowego.

Bez wyraźnych podziałów powierzchnia drewna brzozowego o jednolitej, organicznej fakturze i prawie monolitycznym efekcie estetycznym.

Ekskluzywny parkiet FABRIQUE doskonale prezentuje się również na ścianie.

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor, idealnie gładka i miła w dotyku powierzchnia.
 • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.

 

MARC SADLER

Francuz urodzony w Austrii. Mieszka i pracuje od wielu lat w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Jeden z pierwszych studentów kończących studia „esthétique industrielle” w ENSAD w Paryżu z pracą dyplomową z zakresu eksperymentowania z tworzywami sztucznymi. Na początku lat siedemdziesiątych udoskonalił pierwszy but narciarski z termo-plastiku, który może być całkowicie poddany recyklingowi, skomercjalizowany przez włoską firmę Caber. Takie jest źródło jego specjalizacji jako projektanta sportowego, która doprowadziła do ścisłej współpracy z najważniejszymi międzynarodowymi firmami sportowymi na świecie. Praca w tym sektorze, w której często był pionierem badań nad nowymi materiałami i technikami, dała mu doświadczenie umożliwiające wprowadzanie innowacji w bardziej tradycyjne obszary, gdzie koncepcja wzornictwa jest określana jako czysty estetyczny kształt.

Na przestrzeni lat jego prace zdobyły wiele międzynarodowych nagród za wzornictwo. Czterokrotnie nagrodzony przez Compasso d’Oro ADI (Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego). Ochraniacz pleców motocyklisty zaprojektowany dla Dainese znajduje się obecnie w stałej kolekcji wzornictwa w MOMA w Nowym Jorku, a lampa Mite (Foscarini) jest częścią kolekcji wzornictwa Beaubourg w Paryżu.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Brzoza

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Bez fazy

Selekcja

Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Czerń, Szarości, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Grubość

12,5mm

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

90x1200mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 37
 • 38

Wzory ułożenia