ivermectina 3.15 de acción prolongada €88.65

GHIBERTI kaseton pałacowy

Forestile

Podobne

Opis

Ekskluzywny wzór podłogi pałacowej GHIBERTI jest owocem toskańskiej tradycji kunsztu rzemieślniczego oraz pasji i umiejętności tworzenia produktów o najwyższej jakości artystycznej z jednoczesnym wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

 

Ten niezwykle elegancki wzór powstał z połączenia szlachetnych gatunków drewna: orzecha europejskiego i dębu oraz hiszpańskiego marmuru Emperador dark.

Wszystkie elementy wzoru GHIBERTI dopracowywane są z mistrzowską precyzją i łączone tradycyjnymi metodami intarsji i inkrustacji. 

Powierzchnie drewniane z ogromną pieczołowitością i niezwykłym wyczuciem są ręcznie szlifowane by nadać im delikatnych obłości i nierówności. Delikatne zabiegi postarzające, zabezpieczenie naturalnymi olejami z dodatkową warstwą polerowanych wosków perfekcyjnie naśladują ekskluzywny wzór podłogi pałacowej włoskich palazzo.

 

Ekskluzywny wzór podłogi pałacowej GHIBERTI daje wyraz indywidualnym gustom klientów, poszukujących idealnie dopasowanej elegancji, podobnie jak garnitur szyty na miarę, zarówno w doborze materiałów jak i procesów wykończeniowych.

Jakie są Twoje preferencje?   >> Kontakt

 

Kasetony GHIBERTI są częścią wyjątkowej kolekcji SAN MINIATO Opus Lignea

 

INKRUSTOWANE I INTARSJOWANE WZORY PAŁACOWE

Kolekcja SAN MINIATO jak żadna inna jest świadectwem ciągłego poszukiwania rozwiązań innowacyjnego i ekologicznego produktu, który łączy kunszt rzemieślniczej pasji z najbardziej zaawansowanymi technologicznie technikami produkcji.

Doświadczenie i kreatywność, najwyższa jakość materiałów i unikalność ekskluzywnych wzorów, łączą się w zwycięskiej synergii, będącej wyrazem doskonałości włoskiego designu.

Kolekcja jest dowodem innowacji oraz wynikiem doświadczenia zdobytego przez dwa pokolenia rodziny Mannucci, wraz ze stylem Gianluca Geraci architekta i projektanta wzorów podłóg San Miniato. Niektóre z nich są zastrzeżone patentem.

Oferuje szeroką gamę projektowanych na indywidualne zamówienie parkietów pałacowych. Unikatowe inkrustowane i intarsjowane kasetony, łączą ze sobą szlachetne drewno, stal, mosiądz, skórę, kamień i najpiękniejsze marmury.

Kasetony w całości są wykańczane ręcznie. Do wyboru jest kilkadziesiąt tradycyjnych technik we wszystkich możliwych kombinacjach, z którymi powraca prawdziwa stolarska dusza założyciela marki.

 

PARCHETTIFICIO TOSCANO

Historia marki Parchettificio TOSCANO zaczęła się od znakomitego mistrza stolarskiego Franco Mannucci, który rozpoczął swoją praktykę na początku lat 50-tych. W roku 1967 został członkiem zrzeszenia mistrzów rzemieślniczych, a po kilku latach otworzył własną Firmę, którą obecnie prowadzą synowie.

To co wyróżnia markę TOSCANO z pośród innych to absolutnie urzekające, prestiżowe, wyrafinowane wzornictwo i najwyższa jakość stosowanych materiałów. Parkiety pałacowe Toscano dedykowane są miłośnikom elegancji i zachwycającego włoskiego stylu potwierdzonego certyfikatem 100 % MADE IN ITALY.

 

 

 

Ekskluzywny wzór pałacowy GHIBERTI w naszej realizacji w Krakowie >>Spójrz

Informacje

Producent

Toscano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

San Miniato

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb, Orzech

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Podłoga inkrustowana / kamień, skóra, metal, Podłoga intarsjowana / inne gatunki drewna, Gładka, Postarzana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana, Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

22x700x700 mm

Certyfikaty

Made in Italy, CE Certification, FSC, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia