MSDS de vertido de ivermectina €149.26

FOXTROT Natural Genius FIESOLE

Forestile

Podobne

FOXTROT Natural Genius FIESOLE

Świat oferuje tak wiele możliwości i chcę je wykorzystać, aby zostawić znaczący ślad dla tych, którzy przyjdą po nas. – Matteo Nunziati

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Natural Genius
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Ekskluzywny parkiet FOXTROT jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom:

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy architekta Matteo Nunziati by wspólnie stworzyć ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do jego indywidualnego stylu. Podnosząc szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

„Jak zawsze w moich projektach, punktem wyjścia jest zaprojektowanie czegoś, co nie wygląda tak, jakby zostało zaprojektowane. Oznacza to, że poszukuję istoty rzeczy w moich projektach ! Wierzę, że pomimo współczesnego charakteru moich projektów, w rzeczywistości istnieje silny zmysł klasyczny. Nie chodzi mi o klasykę jako kopię podłogi z poprzednich epok, ale o proporcje między wszystkimi częściami, równowagę formy. Dlatego parkiet Foxtrot zaprojektowałem w oparciu o reinterpretację światów holenderskiego artysty Pieta Mondriana. Będąc silnym innowatorem, Mondrian ma w sobie silny element klasyki”.

Układ złożony z przemyślanego splotu linii ożywia drewnianą strukturę, która rezygnuje z tradycyjnego kształtu parkietu, aby zyskać zupełnie nową elegancję. Dzięki losowemu układowi zaledwie trzech odmiennych wymiarowo elementów, parkiet FOXTROT Fiesole pozwala na tworzenie geometrycznej sekwencji z silnym oddziaływaniem wizualnym. Projekt wyraża dynamikę przez zestawienie światła i cienia, a także efektów kolorystycznych.

Wierzchnia warstwa parkietu wykonana z najszlachetniejszego dębu pochodzącego z regionu Fontaines we Francji. Uprawiany i pielęgnowany od wieków, z szacunkiem i miłością. Szlachetność i niezwykłe piękno starego dębu, ukryty wdzięk, wyrazistość usłojenia i niepowtarzalny charakter każdej, pojedynczej deski wydobywane są poprzez naturalne zabiegi, które mają swoje korzenie w historii, sztuce i w starożytnej wiedzy rzemieślniczej.

Ekskluzywny parkiet FOXTROT Fiesole doskonale prezentuje się również na ścianie.

 

W wyjątkowej tonacji FIESOLE dostępne są również w deski regularne, jodełka klasyczna 90°, jodełka francuska 45°, jodełka węgierska 60° oraz parkiet modularny MEDOC®

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie.   Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.   Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor i miła w dotyku powierzchnia.
 • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.

MATTEO NUNZIATI

Urodzony w 1972 roku.. W 2000 r. w Mediolanie otworzył własną pracownię Studio Nunziati, która zajmuje się architekturą i projektowaniem wnętrz, współpracując z najważniejszymi firmami produkującymi meble, oświetlenie oraz przedmioty wyposażenia wnętrz. Specjalizacją architekta jest projektowanie luksusowych hoteli, centrów odnowy biologicznej oraz prywatnych rezydencji. W latach 2005 – 2006 jego działalność projektowa zyskała uznanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie zbudował dwie wieże hotelowo – mieszkalne w Dubaju i zaprojektowała wnętrza 50 rezydencji. Realizuje również projekty aranżacji wystaw, pokazów i targów.

Od 2004 roku wykłada w instytutach projektowania i szkołach designu. Prowadził warsztaty pt.: „Hotel Design” na Domus Academy w Mediolanie ( 2004 – 2005 ), w ramach Master of Interior Design ( 2005 – 2006 ). Współpracuje z Wydziałem Wzornictwa Przemysłowego w Taipei (Graduate Institute of Innovation and Design, Taipei National University of Technology of Taipei ). Współpracuje z Ateneo Creativo – IDI Interior Design Institute w Mediolanie.

W 2006 r. na wystawie „50 + 2y Iatlian Design” w Pekinie, został wyróżniony spośród najbardziej reprezentatywnych projektantów międzynarodowego design 1954 – 2006. Jego projekty są publikowane w najważniejszych włoskich i międzynarodowych czasopismach poświęconych wzornictwu.

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Olejowosk

Struktura

Gładka, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna, Bezsęczna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Szarości, Odcienie brązu, Ciemne tonacje

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Grubość

13mm, 12,5mm

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

160x960mm, 320×960, 480x480mm, 190x1140mm, 380x1140mm, 570x570mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 29

Wzory ułożenia