tratamiento con ivermectina para la sarna demodéctica €82.01

BISCUIT N°2 Natural Genius CIVITA

Forestile

Podobne

Opis

Ekskluzywny parkiet BISCUIT N°2 jest odpowiedzią na pytanie zadane światowej sławy designerom i architektom:

Czy podłogę drewnianą można wymyślić na nowo ?

Kolekcja Natural Genius wprowadza parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat podłóg drewnianych. Marka Listone Giordano zaprosiła do współpracy światowej sławy projektantkę Patricia Urquiola by wspólnie stworzyć ultranowoczesny, unikalny projekt nawiązujący do jej indywidualnego stylu. Podnosząc szlachetne rzemiosło do rangi sztuki godnej Guggenheim Museum.

 

Ekskluzywny parkiet BISCUIT N°2 skupia się  na odkrywaniu na nowo dekoracyjnej mocy parkietów drewnianych. Jest kwintesencją kobiecej delikatności. Eleganckie elementy o miękkich zaokrąglonych rysach, fazowane i zakrzywione deski z delikatnym efektem „bombe” powierzchni kreują nową formę wyrazu. Płynne cięcie desek pozwala bawić się nowymi wzorami i kompozycjami, które choć podobne do klasycznych wzorów starych podłóg drewnianych, ożywają nowoczesną, oryginalną geometrią jodełki, linii ukośnych lub pełnych długości.

Wierzchnia warstwa parkietu wykonana z najszlachetniejszego dębu pochodzącego z regionu Fontaines we Francji. Uprawiany i pielęgnowany od wieków, z szacunkiem i miłością. Szlachetność i niezwykłe piękno starego dębu, ukryty wdzięk, wyrazistość usłojenia i niepowtarzalny charakter każdej, pojedynczej deski wydobywane są poprzez naturalne zabiegi, które mają swoje korzenie w historii, sztuce i w starożytnej wiedzy rzemieślniczej.

Parkiety BISCUIT doskonale prezentują się również na ścianie.  Poznaj je wszystkie

 

Tonacja CIVITA dostępna jest również w desce regularnej, jodełce klasycznej, jodełce francuskiej oraz w różnych wersjach wykończenia powierzchni. TAKIEGO WYBORU NIE MA NIKT !  Zapytaj o szczegóły i inne tonacje

 

NIEPORÓWNYWALNY PRODUKT  STWORZONY   DLA  TYCH,  KTÓRZY KOCHAJĄ JAKOŚĆ  ŻYCIA  I  SZUKAJĄ  DOSKONAŁOŚCI  WE  WŁASNYM  DOMU.

 • Opatentowana powłoka CRYSTALCARE z antybakteryjnymi jonami srebra zadba o zdrowie. Dowiedz się więcej
 • Certyfikowany pod względem bezpieczeństwa i ekologii.
 • Nie zawiera szkodliwych substancji i rozpuszczalników.
 • Wyjątkowo stabilny. Idealna propozycja na ogrzewanie podłogowe.  Przeczytaj o tym na naszym Blogu
 • Elementy ściśle do siebie przylegają, nie odkształcają się, nie pękają.
 • Rekomendowany do łazienki, kuchni oraz pomieszczeń komercyjnych.
 • Lakiery i olejowoski zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń.
 • Trwały kolor i miła w dotyku powierzchnia.
 • Praktyczna i łatwa pielęgnacja dzięki dedykowanym preparatom.
 • Objęty wieloletnią gwarancją.

 

PATRICIA URQUIOLA

Mieszka i pracuje w Mediolanie, gdzie jej profesjonalną karierę kształtowali ojcowie szkoły mediolańskiej, Munari, Bettinelli i Achille Castiglioni. W 1991 roku rozpoczęła pracę dla Maddaleny De Padova, gdzie poznała Vico Magistretti. W 1998 roku rozpoczęła współpracę twórczą z Moroso. By w 2001 roku otworzyć własne studio projektowe w Mediolanie zajmujące się wzornictwem, projektowaniem wnętrz oraz wystaw. Realizowała projektu dla najważniejszych włoskich i międzynarodowych Firm, takich jak: Agape, Alessi, B & B Italy, Driade, Flos, Foscarini, Kartell, Molteni, Rosenthal i Cassina. Niektóre z jej produktów eksponowane są  w muzeach i stałych kolekcjach np.: w MoMA w Nowym Jorku czy Triennale Museum w Mediolanie.

Zdobyła tytuł Projektanta Roku od czasopisma Wallpaper i Elle Deco, oraz Projektanta dekady 2000-2010 od niemieckiego czasopisma Home and Häuser. Ponadto otrzymała nagrodę Red Dot Award i nagrodę Good Design Award w Chicago Athenaeum. Wystawy indywidualne jej prac prezentowano w muzeach na całym świecie.

 

 

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?  Sprawdź

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Wykończenie

Lakier Invisible Touch

Struktura

Gładka, Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna, Rustykalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje, Odcienie brązu

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/140/840, 12,5/90/540mm, 12,5/55/455mm

Certyfikaty

F-4 Stars, Toy Certyfication, CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
 • 18

Wzory ułożenia