Szerokie deski podłogowe Quattrocento Italiano Siena

Forestile

Podobne

Szerokie deski podłogowe Quattrocento Italiano Siena

Piękna tonacja oraz imponujące wymiary desek przenoszą cały majestatu lasu do naszego wnętrza.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Piękna tonacja oraz imponujące wymiary. Szerokie deski podłogowe Quattrocento Italiano Siena przenoszą cały majestat lasu do naszego wnętrza.
To z myślą o pasjonatach i entuzjastach drewna Listone Giordano stworzyło deskę o imponujących wymiarach ukazującą unikalną jakość i charakter francuskiego dębu z regionu Fontaines. Szerokości desek sięgają 390 mm, a długości osiągają 3600 mm.

Szerokie deski podłogowe Quattrocento Italiano Siena to wyjątkowy materiał zaprojektowany przez naturę, a po mistrzowsku ukształtowany przez czas. A “arcydzieło” dziedzictwa każdego, materiał z silnym związkiem z historią naszej planety, kultury i architektury. Żaden inny materiał nie był tak ważny w ewolucji ludzkości. Atelier Kolekcja Listone Giordano odnawia ten ścisły związek z kolekcją drewnianych podłóg, które zwiększają walory estetyczne i charakterystyczne cechy tego szlachetnego materiału.

Atelier Listone Giordano jest kolekcją przyszłości, która czerpie z wartości włoskiego rzemiosła, tradycji i kultury starego drewna. Unikalna selekcja drewna dębowego stworzona przez naturę jest połączona z ręcznie wykonanymi zabiegami. Sprawia, że różnią się od wszystkich innych. Atelier drewniane podłogi opowiadają starą i osobistą historię, połączoną z pasją, sztuką i szacunkiem dla przyrody dzięki swoim certyfikowanym surowcom.

Atelier Listone Giordano zostało stworzone bezpośrednio w środku Umbrii, zanurzone w lasach, które zawsze oczarowywały poetów i artystów. Jest to wynik spotkania między starymi wartościami włoskiego rzemiosła, tradycją oraz technologią high-tech , która zrewolucjonizowała projektowanie drewnianych podłóg. Mistrzowski efekt to praca rąk ekspertów, połączona z nowoczesną ideą kształtowania unikalnych i  ponadczasowych produktów, które zamieniają każdą deskę francuskiego dębu w dzieło sztuki.

Zamówienie tego produktu może być zrealizowane w szerokiej i zachwycającej gamie kolorystycznej.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Lakier Invisible Touch, Olejowosk Oleonature

Struktura

Gładka

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Kolor

Jasne tonacje, Odcienie brązu

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Gwarancja

10 lat

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

14/390/1800-2400mm, 14/390/300-3600mm, 14/290/3000-3600mm, 14/290/1800-2400mm, 14/190/1800-2400mm

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
  • 10
  • 11
  • 9

Wzory ułożenia