Heritage traccia Ostuni – dąb bielony

Forestile

Podobne

Heritage traccia Ostuni – dąb bielony

Sztuka i szacunek dla natury, kolekcja traccia jest przekształcona w naturalnych kolorach dzięki zabiegom termicznym bez barwników i substancji chemicznych, dodając unikalne odcienie koloru do drewna. Powierzchnie lekko strugane deskę po desce, starymi technikami z użyciem olejów roślinnych. Mistrzowska praca , ręce ekspertów i miłość do drewna zapewniają wyjątkowy sposób interpretowania nowoczesnych wystrojów wnętrz.

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Dąb z regionu Fontaines, Francja
Kolekcja: Atelier
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Ostuni dąb bielony jest stylową podłogą drewnianą z kolekcji Heritage traccia, która łączy piękno natury i szacunek dla włoskiej sztuki rzemieślniczej. Dąb bielony odmienia szlachetny kolor drewna. Powierzchnia lekko heblowana, deska po desce, mistrzowską ręką ekspertów, sprawia, że różni się od innych. Powierzchnia zabezpieczona jest tylko naturalnymi olejowaoskami lub lakierem na bazie wodnej. 

Listone Giordano,  jest najbardziej uznaną marką parkietów w świecie, która stworzyła i opatentowała technologię drewnianych parkietów wielowarstwowych. Dzięki niej możemy cieszyć się parkietem ze 100% drewna unikając licznych wad drewna litego.

Parkiety Listone Giordano są rekomendowane do bardzo wymagających powierzchni jak kuchnie, łazienki, ale również do przestrzeni komercyjnych. Producent rekomenduje parkiet do instalowania na systemach ogrzewania podłogowego; podaje dokładne parametry przewodnictwa cieplnego spełniające najsurowsze europejskie i światowe normy emisyjności. Parkiety osiągają znakomitą stabilność wymiarową i wytrzymałość na zmiany temperatur i wilgotności.

Olbrzymi nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i komfort użytkowania parkietu. Dzięki specjalnie opracowanym dla marki lakierom i olejowoskom nie zawierają formaldehydów i rozpuszczalników, są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i późniejszej pielęgnacji a dzięki technologii Crystalcare z jonami srebra, posiadając właściwości antybakteryjne dbają o zdrowie użytkowników.

Podłogi z certyfikowanego drewna z lasów Fonatine we Francji, w 100%  produkowane są we Włoszech, w jednej fabryce realizującej zamówienia z całego świata.

Parkiety  Listone Giordano to najwyższa jakość czego dowodem są liczne certyfikaty potwierdzające najsurowsze europejskie i światowe normy w kwestii ekologii i bezpieczeństwa ich użytkowania.

Dlaczego tylko Listone Giordano może być lepsze od Listone Giordano ?

Sprawdź na https://guida.listonegiordano.com/en/

 

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Atelier

Twardość

Wysoka

Wykończenie

Olejowosk Oleonature

Struktura

Heblowana, Postarzana, Szczotkowana

Gatunek

Dąb z regionu Fontaines, Francja

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Kolor

Biel, Jasne tonacje, Szarości

Metoda montażu

Na klej

Gwarancja

10 lat

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Selekcja

Naturalna, Rustykalna, Postarzana

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Dostępne wymiary (grubość, szerokość, długość)

12,5/190/1500-2400mm, 12,5/140/1200-2100mm, 12,5/90/1200-1800mm

Wzory ułożenia
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Wzory ułożenia