Deski podłogowe Fabrique Natural Genius – Corde

Forestile

Podobne

Deski podłogowe Fabrique Natural Genius – Corde

Marc Sadler prezentuje Fabrique – Brzozowa szczotkowana podłoga. Wyjątkowa faktura “tkanego płótna” podkreślona tonacją Corde – tonacji surowych włókien

Producent: Listone Giordano
Gatunek drewna: Brzoza
Kolekcja: Natural Genius
Kraj pochodzenia: Włochy
Twardość: Wysoka

Opis

Deski podłogowe Fabrique Natural Genius

Deski podłogowe Fabrique Natural Genius nazwa odnosi się do unikalnego wyglądu tej podłogi. Cenna warstwa brzozowego parkietu otrzymuję powierzchnię szlachetnej tkaniny, dzięki innowacyjnemu wykończeniu powierzchni przez krzyżowe szczotkowanie.Fabrique posiada swoją własną historię która chce się podzielić, przywołuje w naszej pamięci wielką rewolucję przemysłową podczas której technologia przeniosła się na szybszy bieg tworząc nowy styl życia. Człowiek daje się ponieść tej historii, wraca do korzeni. To rzeczywistość która stoi przed nami na co dzień .

Wyjątkowa faktura “tkanego płótna” podkreślona tonacją Corde – tonacji surowych włókien.

Czy podłoga drewniana może być stworzona na nowo? Teraz to możliwe. Natural Genius konsekruje parkiet do świata współczesnego designu i po raz kolejny rewolucjonizuje świat drewnianych podłóg.

Czyni to za sprawą czołowych międzynarodowych firm Italian Design z ich geniuszu i dalekosiężnego podejścia. Projekt Natural Genius doprowadził do kolekcji, które reinterpretują podłogę drewnianą w kontakcie z ultranowoczesnym elementem wyposażenia. O silnej osobowości dzięki eko-przyjaznemu podejściu i certyfikowanych surowców.

Twórcą Fabrique jest Marc Sadler projektant który od lat tworzy ambitne kolekcje dla wielu uznanych marek. Jego projekty zyskiwały wiele nagród oraz znajdywały miejsce na wystawach sztuki nowoczesnej i designu. Marc Sadler dołącza do znakomitego grona tworców którzy stworzyli sygnowane przez siebie wzory dla Listone Giordano.Każdy z nich jest unikalny, każdy z nich najlepiej oddaję styl i  duszę twórcy.

Wzór podłogi również jest dostępny w szerokiej i oryginalnej gamie kolorystycznej.

Informacje

Producent

Listone Giordano

Kraj pochodzenia

Włochy

Kolekcja

Natural Genius

Twardość

Wysoka

Gatunek

Brzoza

Wykończenie

Olejowosk Oleonature

Struktura

Szczotkowana

Fazowanie krawędzi

Czterostronne

Selekcja

Naturalna

Na ogrzewanie podłogowe

Tak

Kolor

Jasne tonacje

Grubość

12,5mm

Metoda montażu

Na klej

Informacje dodatkowe

Klasa palności: Cfl-s1

Gwarancja

10 lat

Rozmiar modułu

80x1200mm, 90x1200mm

Certyfikaty

CARB, CE Certification, CrystalCare Health Protection, Fire-proof reaction, Formaldehyde E1, French A+ Certification Emission of Volatile Organic Compounds, FSC, German DIBt certification, ISO 14001, ISO 9001, PEFC, Solvent – Free

Wzory ułożenia
  • 37
  • 38

Wzory ułożenia